(24/7) 1-800-373-600

תעודת SSL Web Server Certificate EV מבית Thawte

תעודת SSL מקצועית מבית Thawte
1400
מחיר שנתי
702
* המחירים כוללים מע"מ כחוק

תעודת SSL Web Server Certificate EV מבית Thawte

Thawte תעודות SSLתעודת SSL Web Server Certificate EV מבית Thawte היא תעודת ה – SSL המתקדמת ביותר של המותג Thawte ונחשבת לרולס רויס של תעודות ה- SSL בעולם בשילוב ה"פס הירוק" בדפדפן.

הפס הירוק בדפדפן מאותת לצרכנים ברחבי העולם כי מדובר באתר אשר מאובטח בצורה המתקדמת ביותר ועומד בסטנדרטים המחמירים ביותר בתחום אבטחת והצפנת המידע בין השרת ללקוח. תעודת SSL Web Server Certificate EV מבית Thawte מתאימה לארגונים גדולים, חנויות וירטואליות עולמיות, אתרי בנקים וכל אתר אשר רוצה להציג את רמת האבטחה הגבוהה ביותר!

תעודות SSL Web Server Certificate EV מבית Thawte כוללות את אבטחת הדומיין שלך בצורה המחמירה ביותר (128bit עד 256bit), הצגת "הפס הירוק" בשורת ה – URL ואפשרות להצגת חותם האבטחה של Thawteבתוך עמודי האתר (חותם האבטחה זמין ב -18 שפות שונות), כיסוי ביטוחי של עד 1,500,000$, עדכונים בחינם, אפשרות להוספת 25 דומיינים שונים לאותה תעודת SSL.

חברת Sweethome משווקת את תעודות ה – SSL123 מבית Thawte החל מ – ₪702 לשנה.

תעודת SSL Web Server Certificate EV מבית Thawte

מאפיינים עיקריים של תעודת SSL Web Server Certificate EV מבית Thawte

  • הצפנת מידע בסטנדרטים המחמירים ביותר של 128bit עד 256bit.
  • אחריות/ביטוח בגובה של עד $1,500,000.
  • הנפקת תעודת SSL בתוך שלושה ימי עבודה (בדרך כלל, במידה וכל האישורים נמצאים ברשות הלקוח, בתוך יום בודד), לתקופה של עד 3 שנים מיום הרישום.
  • חותמת אבטחה מורחבת אשר כוללת את הפס הירוק ואפשרות להצגת חותם אבטחה של המותג Thawte בתוך עמודי האתר.
  • תמיכה ב – 99% מגירסאות הדפדפנים הנפוצים בשוק (אינטרנט אקספלורר, פיירפוקס, כרום וכדומה).

לחץ כאן לרכישת תעודת QuickSSL Premium של GeoTrust בצורה מאובטחת דרך פאנל הניהול של Sweethome.
במידה ואינך יודע איזו תעודת SSL מתאימה עבורך, צור עימנו קשר ב – 1-800-373-600 והצוות הטכנולוגי של Sweethome ישמח לייעץ ולהתאים עבורך את תעודת ה – SSL הטובה ביותר מבחינת תקציב מול תועלת/דרישה מצידך.

    מעוניין/ת לשמוע עוד פרטים על שירותי פרסום ובניית אתרים? התקשר/י אלינו 1-800-373-600 או מלא/י את הטופס להלן ונציג שלנו יחזור אליך במהרה עם חבילת הפתעות במחירים מפתיעים!