(24/7) 1-800-373-600

תעודת True Business ID with EV מבית GeoTrust

תעודת SSL מקצועית מבית GeoTrust
1520
מחיר שנתי
760
* המחירים כוללים מע"מ כחוק

תעודת True Business ID with EV מבית GeoTrust

Geotrust תעודות SSLתעודת True Business ID with EV מבית GeoTrust מהווה את חותם האבטחה המתקדם ביותר של המותג GeoTrust אשר משלב את "הפס הירוק" בשורת ה – URL של הדומיין.

תעודת True Business ID with EV של המותג GeoTrust גורמת לגולשים באתרך לדעת כי רמת האבטחה באתר היא מהמתקדמות ביותר בעולם (128bit עד 256bit כתלות בדפדפן). מיליוני צרכנים רגילים לראות את חותם הפס הירוק באתרי ארגונים, בנקים, ממשקי סליקה (PayPal ודומיו) ואתרים מובילים אחרים.

תעודות True Business ID with EV מבית GeoTrust מאפשרות לך לאבטח בצורה מלאה את הדומיין שלך (128bit עד 256bit), הצגת "הפס הירוק" בשורת ה – URL בשילוב שם המותג של GeoTrust ואפשרות להציג את חותם האבטחה הדינמי של GeoTrust בתוך עמודי האתר, כיסוי ביטוחי של עד 1,500,000$ ועדכונים בחינם. חברת Sweethome משווקת את תעודות ה – True Business ID with EV מבית GeoTrust החל מ – ₪760 לשנה.

תעודת True Business ID with EV מבית GeoTrust

מאפיינים עיקריים של תעודת True Business ID with EV מבית GeoTrust

  • אפשרות להיות בשורה אחת עם המותגים המובילים בעולם ולאבטח את האתר ברמת אבטחה גבוהה של 128bit עד 256bit.
  • אחריות/ביטוח בגובה של עד $1,500,000.
  • הנפקת תעודת SSL מותאמת לארגון בתוך שלושה ימי עבודה (בדרך כלל, במידה וכל האישורים נמצאים ברשות הלקוח, בתוך יום בודד), לתקופה של עד שנתיים מיום הרישום.
  • חותמת אבטחה מורחבת אשר כוללת את הפס הירוק ואפשרות להצגת חותם האבטחה הדינמי של המותג GeoTrust בתוך עמודי האתר.
  • תמיכה ב – 99% מגירסאות הדפדפנים הנפוצים בשוק (אינטרנט אקספלורר, פיירפוקס, כרום וכדומה).

לחץ כאן לרכישת תעודת QuickSSL Premium של GeoTrust בצורה מאובטחת דרך פאנל הניהול של Sweethome.
במידה ואינך יודע איזו תעודת SSL מתאימה עבורך, צור עימנו קשר ב – 1-800-373-600 והצוות הטכנולוגי של Sweethome ישמח לייעץ ולהתאים עבורך את תעודת ה – SSL הטובה ביותר מבחינת תקציב מול תועלת/דרישה מצידך.

    מעוניין/ת לשמוע עוד פרטים על שירותי פרסום ובניית אתרים? התקשר/י אלינו 1-800-373-600 או מלא/י את הטופס להלן ונציג שלנו יחזור אליך במהרה עם חבילת הפתעות במחירים מפתיעים!