חדש!
שירותי מחשוב ענן לעסקים במחירים מפתיעים לחצו לפרטים

אחסון אתרי וורדפרס בענן

אתר וורדפרס לעיתים מצריך שירותי מחשוב ענן לביצועים ואבטחה מירבית. אנו בסוויטהום יודעים להציע מערכות ענן פרטיות וציבוריות לאחסון אתרי וורדפרס בענן בצורה בטוחה ואופטימאלית, תוך מתן תמיכה טכנית מקצועית למפתחים ותחזוקת השרת במלואו.

יעוץ חינם בנושא אחסון וורדפרס בענן - 1-800-373-600

מערכת ניהול התוכן וורדפרס (Wordpress) הינה מהוותיקות בתחום ונחשבת למערכת בוגרת ומתוחזקת היטב באמצעותה מנוהלים מיליוני אתרי אינטרנט ברחבי העולם. מסביב לוורדפרס יש תעשיה שלמה של תבניות, פלאגינים שירותים משלימים שהופכים אותה לפלטפורמת ניהול למבחר סוגים של אתרי אינטרנט, מאתרי מסחר וקניות ועד פורטלי תוכן עשירים ומגוונים.

מדוע כדאי לאחסן את אתר הוורדפרס בענן?

למרות שאפשר לארח הרבה אתרים במערכות אחסון וורדפרס שיתופי, כמו אלה שאנו מספקים, האחסון על מערכות ענן לוקח את אתר הוורדפרס שלך כמה צעדים קדימה. ראשית, כאשר אנו מדברים על אחסון בענן למעשה אנו מתכוונים לשרת וירטואלי פרטי בענן, אשר משרת בצורה בלעדית ואופטימאלית את אתר הוורדפרס שלך, ללא שכנים על השרת ועם אופטימיזציה מירבית לאתר, תבנית ופלאגינים שלך. השרת לא כולל מערכות אבטחה מורכבות וכבדות שאמורות לתת מענה למגוון סוגים של אפליקציות, מחולל ה-PHP על השרת עבר אופטימיזציה לאתרי וורדפרס וכל מרכיבי השרת למעשה הותאמו והוגדרו באופן אופטימאלי להרצת אתרי וורדפרס.

האם האחסון בענן בטוח ומהיר יותר?

בהחלט וחד משמעי. שרתים שבענן שאנו בונים ומתחזקים לאתרי וורדפרס הינם לרוב מהירים ומאובטחים יותר משרתים שיתופיים וגם משרתים בענן שנרכשים ומתוחזקים על ידי ״בוני אתרים״ שונים. לקוחות שמבקשים ביצועים מירביים להאתר שלהם מקבלים שרתי לינוקס מהירים, ללא ממשקי ניהול המכבידים על השרת, בעלי הגדרות קצה (edge) לביצועים מירביים, מה-file system ומעלה. אנו מטמיעים מערכות אבטחה כדוגמת mod_security ו-cloudflare יחד עם שרתי web מסוג Litespeed עם מאיצי תוכן (caching systems) על השרת ומחוצה לו אשר מבטיחים מהירות מקסימאלית מכל העולם, יחד עם אבטחת שרת מתקדמת ותחזוקת מערכות שוטפת.

באיזה ענן כדאי להשתמש לאחסון אתר הוורדפרס שלי?

סוויטהום מציעה מגוון פתרונות לאחסון אתרי וורדפרס בענן, החל מאחסון על תשתיות ענן בלעדיות בישראל הממוקמות בחוות השרתים של בזק בינלאומי ומתוחזקות באופן מלא על ידי צוות סוויטהום ועד אחסון מבוזר על תשתיות ענן ציבוריות כדוגמת Amazon-AWS, Google-Cloud, Linode, Rackspace ועוד הרבה מערכות ענן לבחירת הלקוח. חלק ממערכות הענן השונות מציעות גם שירותים נוספים משלימים לוורדפרס כגון מערכות WAF, IDS, Cache, CDN ועוד, אותן כמובן אנו גם נשמח להטמיע ולתחזר עבורכם.

האם ניתן ליהנות ממערכות ענן עם שרידות גבוהה כולל Load Balancer ורפליקציה?

כן! בשביל זה הרי יש מערכות ענן :) בין אם בחרת להשתמש בשירותי ה-RDS של אמזון או לייצר MySQL Cluster משל עצמך אנחנו כאן כדי לוטפל ולתחזק את זה בצורה מירבית תוך הפקה מקסימאלית ובמחיר הנמוך ביותר של ספק הענן שלך. אנו יודעים להקים, לתחזק, לנטר ולטייב מערכות ענן תוך כתיבת סקריפטים להקמת שרתים נוספים בתוך סביבת LB בהתאם לגדילת נפחים של אתרים, כתיבת תסריטי DRP ליצירת יתירות למערכות קריטיות, ניטור אפליקטיבי חיצוני להתראות וביצוע פעולות טיוב ועוד. אין פרוייקט וורדפרס גדול מדי בשבילנו, נסו אותנו :)

מי מבצע את כל תחזוקת השרת במערכות ענן ציבוריות?

אנחנו! השירותים שלנו כוללים הקמה, ניהול ותחזוקה של שרתים בענן לאתרי וורדפרס. הניהול כולל הקמת שרתים, הקשחה, טיוב, ניהול ותחזוקה שלהם, תוך מתן תמיכה שוטפת, מהירה ומקצועית למפתחים בכל שלבי בניית וניהול האתר, כולל תמיכת חירום 24/7 לתקלות משביתות. המפתח יכול להיות בטוח שהאתר שהור בונה ירוץ בצורה אופטימאלית וההתעסקות עם השרת תהיה אפסית בעוד בעל האתר נהנה מאבטחה גבוהה, רצף פעילות עסקית וטיפול מהיר ומקצועי בתקלות. השרתים המנוהלים שלנו מנוטרים והטיפול בתקלות מתחיל מיד עם קבלת התראה למרכז הניטור על ידי טכנאים וכוננים 24/7.

יש לך חברה לבניית אתרים? קח אותנו בתור שותפים לדרך!

מאות בוני אתרים, מקדמים, חברות ניהול תוכן מתבססות על שירותי הניהול ותחזוקת המערכות של סוויטהום כבר יותר מ-25 שנים. אנו בונים שותפויות ארוכות טווח עם לקוחותינו אשר עם השנים הופכים לחברים טובים. אנו רוצים שתצליחו ונעשה כמיטב יכולתינו להשלים את החסר על מנת לתת ללקוחות שלך פתרון כולל במחיר תחרותי עם שירות אדיב ומקצועי לאורך כל הדרך. יש לא מעט חששות הן לבוני אתרים והן ללקוחות לגבי מעבר לטכנולוגיות ענן ולשניהם חשוב שתהיה חברה באמצע שמכירה לעומק את כל טכנולוגיות הענן ויודעת לנהל את התקשורת הטכנית ואת סביבת הניהול שספק הענן מציע על מנת לייצר שירות מיטבי ללא בזבוז כספים על משאבים ושירותים לא נדרשים ותשלום מינימאלי לספק הענן.

תמחור שירותים סביר ותחרותי תוך התאמת שירות לכל תקציב

שירותי הניהול שלנו מתחילים במחירים נמוכים וסבירים שכל אחד כמעט יכול להרשות לעצמו - 250₪ לחודש (כולל מעמ) לניהול שרת בודד בענן לאתר וורדפרס אחד. השירות כולל ניטור מלא 24/7, תחזוקת השרת, מתן תמיכה למפתחים בשעות העסקים ותמיכת חירום 24/7 לתקלות משביתות. אנו מאמינים שזו עלות עם ROI גבוה ביותר, במיוחד לאתרי מסחר או אתרים אשר נפילתם תגרום להפסדים כלכליים. כשמחשבים את העלות השנתים תוך הגדלת ה-Uptime משמעותית על ידי ניהול פרו-אקטיבי של השרת מתקבלת תמונה חד משמעית אשרת כמעט הופכת את התשלום שלנו לזניח ביחס להפסד אפשרי. כמו כן אנו מציעים הנחה של 20% לאתרים למען הקהילה עם תרומה ברורה לסביבה או לחברה.

כיצד מגבים אתרי וורדפרס על שרתים בענן?

חלק ממערכות הענן מגיעות עם גיבויים מובנים וחלק מאפשרים הצמדת מחיצת NFS אליה ניתן לגבות ע״ב יומי/שבועי/חודשי את האתר וכן לבצע גיבויים למסד הנתונים לפי הצורך, לפעמים יותר מפעם אחת ביום. כמו כן, ניתן להקים שרת DRP - Disaster Revovery Point בענן אחר או במערך ענן מרוחק ביבשת אחרת למשל של אותו ספק ענן ולשם לבצע שכפול, עם אפשרות לרפליקציה ״חמה״ של מסד הנתונים״ לקבלת עותק מוכן לעבודה במקום אחר למקרה של קריסת האתר הראשי.

לסיכום, אם אתם שוקלים לעבור עם אתר הוורדפרס לענן - קבלו הצעה מנצחת לשרת פרטי בענן או קחו את המומחים שלנו לנהל לכם את תשתיות הענן באמזון, גוגל או כל ענן ציבורי אחר.

 

רוצה לדבר עם מומחה אחסון וורדפס בענן?

תודה, הדוא"ל שלך נשלח בהצלחה


המלצות לקוחות

להלן מספר המלצות מלקוחות ותיקים ב-Sweethome עם אתרים ושרתי אינטרנט בענן